Antalya Halı Yıkama

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlerden gelen sıkça sorulan soruları sizler için derledik

Antalya Halı Yıkama olarak leke sökücü etkili ve zararsız halı şampuanların yanı sıra yıkama öncesinde yıkama esnasında ve sonrasında Lokal Leke sökücüler kullanmaktayız.%80 Leke Çıkarma oranımızla halınızdaki lekelere gerekli tüm uygulamaları yapmaktayız. 3 Uygulamadan sonra çıkmayan lekeniz olursa bilgilendirme etiketiyle paketlemekteyiz.

Antalya Halı Yıkama olarak halılarınızı teslim aldığımız günden itibaren 5 ile 7 iş günü arasında teslim ediyoruz.Erken yada geç çıkabilecek durumlarda müşterilerimizi bilgilendiriyoruz

**Kış mevsiminde havadaki nem oranının belirsiz olduğu dönemlerde 7-10 gün arasını bulabilmektedir.

Servis araçlarımız teslim alırken ve teslim ederken bölgenize yaklaşırken sizi arayıp bilgilendirme sağlamaktadır. Uygun olmamanız durumda servis dönüşü veya ertesi gün için ayarlama yapılabilmektedir.

Antalya Halı Yıkama firmamızda halılarınız tam otomatik sistem makinelerde yıkanarak otomatik makineler ile süpürülerek sizlere teslim edilir. Nasıl yıkadığımızı izlemek için tıklayabilirsiniz

Antalya Halı Yıkama olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde memnuniyet garantisi veriyoruz. Müşterilerimizin beğenmediği durumlarda ücretsiz olarak tekrardan yıkama yapıyoruz.