Antalya Halı Yıkama Fiyatları

Ev eşyaları yoğun bir kullanım görmeleri sebebiyle hızlı şekilde kirlenir. Buna özellikle halılar dâhildir. Antalya halı yıkama hizmetleri almak, daha hijyenik sonuçlar almanızda yardımcı olur. Her ne kadar evinizde yıkamanız mümkün olsa da, halının özellikle dip noktalarına temas etmeniz, bakterileri yok etmeniz imkânsızdır.

Yüzeysel temizlik hijyen sorunlarını çözmediği için, profesyonel yardım almak sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için şarttır. Bu konuda size yardım eden Antalya Halı Yıkama, her tür halınızı türüne göre özel işlemlerden geçirir. Eğer antik ve çok değerli halılarınız varsa makineden ziyade yerde yıkama tercih edilir. Zira hassas yapıları nedeniyle doğru bir yıkamadan bile zarar görebilir.

Halı Yıkama Profesyonel Firmalar Tarafından Nasıl Yapılır?

Halı yıkama, profesyonel firmalar tarafından geleneksel yöntemlerden farklı şekilde yapılır. Böylece hijyen tam anlamıyla sağlanır. Lekeler giderilerek, zararlı mikroorganizmalar da temizlenir. Yıkama işlemleri şu şekilde gerçekleştirilir;

 1. antalya halı yıkama fiyatlarıHalı yıkama için müşteriler iletişime geçer.
 2. Hizmetin onaylanması durumunda Sipariş kaydedilir, ekipler gelerek halıları teslim alır.
 3. Halılar firmaya getirildiğinde, imal edildiği malzemeye göre sınıflandırılır.
 4. Halılar tüm tozlarından çırpma makinesi tarafından arındırılır.
 5. Sınıflandırma tamamlandığında, lekelerin kontrolü yapılır. Lekeler mevcutsa özel ilaçlar yardımıyla çözülür.
 6. Ön hazırlık tamamlandığında, yıkama işlemine alınır.
 7. Yıkama tamamlanınca sıkma işlemi başlar.

Sıkma başarılı bir şekilde tamamlanınca, kapalı ortamlarda kurumaya bırakılır. Burada halıların kokmaması ve çabuk kuruması için ayrı asılması yapılır. Tamamen kuruduğundan emin olununca, lekelerin kontrolü yapılır.Otomatik süpürme ve paketleme makinesinden geçirilir ve paketlenir.
Sonrasında ise adresinize getirilir. Antalya’nın tüm noktalarına hizmet verenAntalya Halı Yıkama, Antalya halı yıkama fiyatlarıaçısından uygun seçeneklerle size hizmet sunar. Firma ile iletişime geçerek, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Antalya Halı Yıkama Fiyatları ile Ekonomik Çözümler

Halılar, ev ve diğer alanlarda en çok kullanılan ve gün içerisinde birçok lekeye ev sahipliği yapan eşyalar arasındadır. Günlük kullanım sonucunda da oldukça kit tutan halılar, zaman zaman lekelere de ev sahipliği yapar.

Evde yıkama yapılması, bu lekeleri çoğu zaman çözmez. Lekeler silinebilse de bakteri ve virüsleri yok edebilmek için bundan daha etkili çözüm gerekir.

Kahve lekesi gibi inatçı lekeleri kısa süre içerisinde gideren Antalya Halı Yıkama Fiyatları bakımından da oldukça uygun ve profesyonel destek sağlar.

Alanında uzman ekibi ile beraber hizmet veren firmamız; etkili çözümler ile ortaya oldukça hijyenik bir sonuç çıkarır. Antalya Halı Yıkama sadece lekeleri değil, zararlı organizmalardan kurtulmanızı da yardım eder. Bunun için halınıza zararlı olmayan, özel ilaçlar kullanılır. Halınızın buna batırılıp, bir süre bekletilmesiyle sterilizasyon gerçekleştirilir. Antalya halı yıkama telefon numarasıfirmanın kendi sitesinde mevcut olup, 7 gün 24 saat ulaşıma açıktır.

Halı Yıkama Esnasında Nelere Dikkat Edilir?

Günümüzde halılar üretildiği malzemelere göre sınıflandırılır. Bunlar sayısız olmakla beraber, bir kısmı şöyledir;

 1. Yün halılar
 2. Naylon halılar
 3. Polyester halılar
 4. Olefin halılar
 5. Akrilik halılar

Bunların hepsi, farklı sıcaklıklarda ve türlerde yıkanır. Bunlara önem verilmez, herhangi bir deterjanla yıkanırsa, halılar yapısal bozulamaya uğrar. Bunların geri dönüştürülmesi mümkün olmadığı için, estetik açıdan kötü bir görünüm oluşturur. Renklerin açmaya başlaması da buna dâhildir.

Ayrıca piyasada hem kimyasal, hem de doğal temizleyiciler vardır. Kimyasal olanlar da aynı hijyeni sağlasa da, yukarıda bahsettiğimiz sorunun oluşmasına sebeptir. Ancak doğal malzemelerin tercih edilmesi, bu sorunu çözmeye yardımcı olur. Profesyonel halı yıkama Antalya olarak hizmet veren Antalya Halı Yıkama , tüm bu maddelere dikkat eder. Uygun fiyatlar teklif eden firma, tecrübeli ekipleriyle zamanında teslimat yapar.

Profesyonel Halı Yıkamada Değerli Halılar Nasıl Yıkanır?

Her halı belirli bir yıkama derecesine ve türüne sahiptir. Eğer buna sadık kalınırsa, yıkamaya dayanıklıdır. Ancak gerek değerli halılar, gerekse antika sınıfına giren eskiler bu durumda bile zarar alabilir. Zira aşırı hassas yapıları mevcuttur.

Bu durumda yıkama makinelerini tercih etmek, olumsuz sonuçlar alınmasına neden olur. hAntalya Halı Yıkama bu gibi halılarda farklı yıkama teknikleri uygulamakta olup, bir tanesi de yerde yıkamadır. Halıların hassaslığına uygun temizlik ürünler tercih edildiği için, zarar görmeksizin size teslim edilir. Antalya halı yıkama fiyatları bakımından uygun ücretleri olan firmayla 7 gün 24 saat irtibat kurabilirsiniz.

Bunların yanı sıra firmamız, halılar için özel olarak üretilen ithal leke sökücü ürünleri kullanmaktadır. Bu sayede zararlı deterjanlardan kaçınıldığı gibi; solma ya da matlaşma olmaması için gerekli solüsyonlarla da halı bakımı yapılmaktadır.

Otomatik makinalarda yıkanan halılar; özel zararsız deterjanlarla temizlenmektedir. Özellikle el dokuması olan halılarda kullanılan özel renk düzenleyici maddeler; halının ilk günkü görünümünde müşteriye teslim edilmesini sağlar.

Profesyonel Halı Yıkamada Teslim Süresi Ne Kadar?

Profesyonel olarak verilen halı yıkama hizmetlerinde eşyanız ayrıntılı bir yıkama sürecinden geçirilir. Bu nedenle kuruma da dâhil olmak üzere 5 günde teslim edilir. Bununla beraber her halının yıkama süresi aynı değildir. Bazıları daha geç kuruduğu için veya yoğun dönemlerde teslim süresi 7 günü bulabilir.

Buna ek olarak bazı halılarda lekeler daha derinleşmiş olabilir. Halılar kuruduktan sonra lekelerin çıkmadığı görülürse, tekrar işleme alındığı için teslim süresi de uzar. Bu gibi durumlarda müşteri konu hakkında bilgilendirilir. Antalya halı yıkama bakımından size en kısa sürede hizmet veren Antalya Halı Yıkama, mağdur olmanızı önlemek için süreci hızlı bir şekilde tamamlar.

Profesyonel Halı Yıkamada Fiyatlar Ne Kadar?

Halı yıkamayla beraber halılarınız sadece lekelerden arındırılmaz. Aynı zamanda zararlı mikroorganizmalardan temizlenir ve gerekliyse tamirat yapılır.

Antalya halı yıkama fiyatları, birçok etmene bağlı olarak belirlenir. Halının metresine ve türüne göre ücret belirlendiği gibi; zaman zaman halıda yer alan lekelere ve lekelerin türüne göre fiyatta değişiklik olabilir.

En net fiyat tablosunu öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilir ve Antalya Halı Yıkama Fiyatları konusunda size özel en uygun fiyatı öğrenebilirsiniz.

 

**MİNİMUM HALI YIKAMA SERVİSİMİZ 550TL DİR**

**UZAK BÖLGELERE MİNİMUM ÜCRETİMİZ DEĞİŞMEKTEDİR.EKSTRA BİR ÜCRET DEĞİLDİR**

  • Makine Halıları

   70 başlayan fiyatlarla
   / per year
    • Makine Jel Kaydırmaz---70₺ / m²
    • Makine Halısı---75₺ / m²
    • Makine Yün Halı ---85₺ / m²
   Sipariş Ver
  • Diğer Halılar

   85 başlayan fiyatlarla
   / per year
   • Shaggy Halı --- 85 ₺ / m²
   • Step Shaggy Halı --- 90 ₺ / m²
   • Peluş Shaggy Halı --- 90 ₺ / m²
   • Özel Shaggy Türleri--- 100 ₺ / m²
   • Step Halı --- 90 ₺ / m²
   • Hint Kilimi --- 85 ₺ / m²
   • Isparta Halısı ---90₺ / m²
   • Yün Halı --- 90₺ / m²
   • El Dokuma Halı ---120₺ / m²
   Sipariş Ver
  • Özel Halılar

   85 başlayan fiyatlarla
   / per year
     • İskandinav Halı --- 85 ₺ / m²
     • Patchwork Halı --- 90 ₺ / m²
     • Bambu Halı --- 130 ₺ / m²
     • Yün İpek Halı ---125₺ / m²
    • Nepal Halı --- 150₺ / m²
    • Milas Halısı---120₺ / m²
    • Ladik-Bünyan Halısı ---150₺ / m²
    • Hereke-İran Halısı ---250₺ / m²
    • Deri Post Halı ---200₺ / m²
    • Çin Halısı ---250₺ / m²
    • İpek Halı ---300₺ / m²
   Sipariş Ver