Yorganlar daha konforlu bir uyku için oldukça önemlidir. Kirli olması sadece uykuyu değil, sağlığı da tehdit da tehdit eder. Antalya yorgan yıkama için bu nedenle büyük bir öneme sahiptir. Her ne kadar yorganlar evde de yıkanabilecek olsa da, yanlış ilaç ve şampuan kullanımı yapısına zarar verir. Böylece estetiği de zamanla bozulur.

Bu sebeple tavsiye edilen, profesyonel firmalardan yardım almadır. Böylece yorgan üzerinde lekeler aktif olarak çözülebilir ve tamamen steril olarak size teslim edilebilir. Antalya yorgan yıkama olarak hizmet veren şirketimiz, adresinize kadar gelerek yıkanacak yorganları sizden alarak, teknolojik makineler yardımıyla dezenfekte eder. Tüm işlemler sonrasında, hijyenik ve paketlenmiş olarak adresinize kadar getirir. Kaliteli yorgan temizliği için, firmanın telefon numarasını Antalyahaliyikama.com.tr internet sitesi adresleri üzerinden bulabilir, 7 gün 24 saat aktif hizmet alabilirsiniz.

Yorgan Yıkama Neden Önemlidir?

Yorganlar özellikle kış aylarında soğuktan daha iyi korunmayı sağlar. Uykunun güzel bir şekilde alınabilmesi için büyük öneme sahiptir. Yoğun olarak kullanımı zamanla kirlenmesine sebep olur. Ayrıca kaza sonucu yiyecek-içecek dökülmesine de şahit olunur.

Kirli bir yorganla uyumak kişilerin hijyen sorunları yaşamasına neden olur. Buna ek olarak zaman içerisinde mikropları da barındırmaya başlar. Tüm bu sebepler nedeniyle kirlendiği fark edildiği temizlenmesi şarttır. Yün yorgan yıkama dâhil her konuda ayrıntılı hizmet veren firmamız, yorganlarınızı hijyenik ve steril bir ortamda temizler. Yorganlarınıza herhangi bir zarar verilmez.

yorgan yıkama

Yorgan Yıkama İçin Neden Profesyonel Firmalar Tercih Edilmelidir?

Yorgan yıkamak her evde yapılabilecek bir iştir. Ancak dikkat edilmemesi durumunda yorganın yapısına zarar gelir. Bunun ilk nedeni yorganın yıkanmaması gereken şekilde temizlenmesidir. Günümüzde bulunan bazı tipleri,

 1. İpek yorganlar,
 2. Kaz tüyü yorganlar,
 3. Elyaf yorganlar,
 4. Silikon yorganlar,
 5. Yün yorganlar,

Şeklindedir ve hepsi farklı yıkama koşulları bulundurur. Aksi hareket etmek zarar görmesine neden olur. Böylece estetik yapısı da bozulur. Ayrıca kimyasalların tercih edilmesi, renginin atmasına sebep olabilir. Daha iyi sonuçlar almak ve riske girmemek için, profesyonel firmalardan yardım alınmalıdır. Antalya yorgan yıkama olarak hizmet veren şirketimiz, tüm yorganları özenli bir şekilde temizleyerek size getirir. Böylece ilk aldığınız günkü temiz, yumuşaklık ve konfora kavuşmanız sağlanır. Peryodik zaman aralıklarıyla battaniye ve yorganlarınızı yıkatmanızı öneriyoruz.

Antalya Yorgan Yıkama Hizmeti

Profesyonel yıkama hizmetlerinde yorgan yıkama makineler yardımıyla, el yıkamadan yapılır. Böylece daha kesin çözümler alınır. Yorgan yıkamanın aşamaları aşağıda olduğu gibidir;

 1. Kişiler öncelikle firmayla iletişime geçer. Hizmetin onaylanması durumunda adrese gelinerek yorganlar alınır.
 2. Firmaya geldiğinde öncelikle tozlardan arınması sağlanır.
 3. Tozların temizlenmesi ardından, lekelerin çıkması için özel solüsyona batırılır. Böylece çözülmesi sağlanır.
 4. Ardından yorganın türüne göre makineye verilir.
 5. Yıkama tamamlanınca suyunun sıkılması için özel sıkma makineleri kullanılır.
 6. Tüm işlemlerin böylece tamamlanmasıyla, kuruması için kapalı bir ortama bırakılır.
Antalya yorgan yıkama

Yorgan size teslime hazır hale gelince, öncelikle eksik bir yer kalıp kalmadığı kontrol edilir. Çıkmayan lekeler varsa tekrar işlem uygulanır. Emin olununca adresinize gelinerek teslim edilir. Araştırma-geliştirme odaklı olan Antalya halı yıkama firması, ileri teknolojili makineleriyle size kaliteli Antalya yorgan yıkama hizmetleri verir.

Eğer hizmetlerden uygun fiyata yararlanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken telefon numarası üzerinden irtibat kurmadır.

Yorgan Yıkamada Zararlı Mikroorganizmalara Dikkat Edilir Mi?

Yorganlar en önemli ev eşyaları arasındadır. Steril olmaması kişilerin sağlıklarını tehlikeye atar. Evde yapılan yıkamalar zararlı mikroorganizmaların yok edilmesi için yetersiz gelir. Ancak profesyonel firmalarda özel ilaçlar yardımıyla gözle görülmeyen bu canlılarla mücadele edilir. Böylece size tamamen steril halde size getirilir.

Yün yorgan yıkama dâhil farklı türlerde hizmetler veren firmamız, yorganın tipine zararlı olmayan ilaçları kullanır. Böylece sorunsuz biçimde size teslim edilir.

Antalya Yorgan Yıkama Fiyatları Ne Kadar?

Yorgan yıkama fiyatları farklı konulara göre belirlenir. Bunların içerisinde şu gibi maddeler vardır;

 1. Yorganın zorlu bir yıkamaya sahip olması,
 2. Lekelerin kolay çıkmaması,
 3. Yorganın tipi,
 4. Yorganın ölçüleri.

Ayrıca her firmanın bu konudaki fiyat politikası farklıdır. Antalya yorgan yıkama fiyatları bakımından en iyi sonuçları almak istiyorsanız, web sitemizden uygun fiyat ile kaliteli hizmete kavuşabilirsiniz. Telefon numarası ile firmayla iletişim kurmanız ardından, merak ettiğiniz tüm ayrıntıları anında öğrenebilirsiniz.